Inloggen

Het team van De Wegwijzer

Sorteren op: Naam | Achternaam | Functie
Conchita  van Zeist
Directeur
Maandag - dinsdag - donderdag
directie@dewegwijzerkrimpen.nl
Rijna van der Bent
Groep 7
Maandag t/m vrijdag
r.bent@dewegwijzerkrimpen.nl
Adriënne  van Ofwegen
Groep 1/2B
Maandag t/m vrijdag
a.ofwegen@dewegwijzerkrimpen.nl
Jeannette  Janssen
Groep 1/2A
Maandag-dinsdag-woensdag
j.janssen@dewegwijzerkrimpen.nl
Sonja  de Haan
Groep 1/2A
Donderdag - vrijdag
s.haan@dewegwijzerkrimpen.nl
Chantal van de Graaf
Groep 3
Maandag - dinsdag
c.graaf@dewegwijzerkrimpen.nl
Irene Helledoorn
Groep 1C
Woensdag - donderdag - vrijdag
i.hellendoorn@dewegwijzerkrimpen.nl
Linda van den Heuvel
Groep 6
Maandag t/m vrijdag (muv dinsdag)
l.heuvel@dewegwijzerkrimpen.nl
Marjo Folkerts
Groep 1C
Maandag - dinsdag
m.folkerts@dewegwijzerkrimpen.nl
Geertje  Mandemakers
Groep 8
Maandag t/m vrijdag
g.mandemakers@dewegwijzerkrimpen.nl
Heidi van der Graaf
Groep 3
Woensdag - donderdag - vrijdag
h.graaf@dewegwijzerkrimpen.nl
Cora Schouten
Interne begeleider (IB-er)
Dinsdag - woensdag - donderdag
c.schouten@dewegwijzerkrimpen.nl
Ursula  van Ee
Onderwijsassistent
Ma - Wo - vrij ochtend
u.ee@dewegwijzerkrimpen.nl
Sander Kalkman
Gym
Dinsdag - vrijdag
sander@synerkri.nl
Ron Hofland
Groep 5
Maandag - dinsdag - woensdag
r.hofland@dewegwijzerkrimpen.nl
Mireille  Brockhoff
Administratie
Maandag - woensdag - vrijdag
m.brockhoff@dewegwijzerkrimpen.nl
Agnes  Leertouwer
Groep 6
Dinsdag
a.leertouwer@dewegwijzerkrimpen.nl
Marissa  de Hoop
Groep 5
Donderdag - vrijdag
m.hoop@dewegwijzerkrimpen.nl
Vera Prinsen
Groep 4 & invalleerkracht ( di / do )
Woensdag groep 4
v.prinsen@stichtingpcpo.nl
Gerard Cornelisse
Conciërge
Dinsdag
Agnes Visser
Groep 4
Maandag t/m vrijdag (muv woensdag)
a.visser@dewegwijzerkrimpen.nl