Inloggen

Schoolagenda

oktober 2018

ma
15
okt

Techniek week 1: Groep 3 t/m 8 (t/m vr 19 okt)

do
18
okt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
19
okt

Studiedag 2: Alle leerlingen vrij (hele dag)

ma
22
okt

Herfstvakantie (t/m vr 26 okt)

do
25
okt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
25
okt
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

ma
29
okt

Studiedag 3: Alle leerlingen vrij (de hele dag)

wo
31
okt

Luizencontrole

wo
31
okt
10:15 uur

Groep 4: kinderboerderij

wo
31
okt
13:30 uur

Synerkri: Volleybal toernooi (gr. 6 / 7 8)

november 2018

do
01
nov
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
01
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
01
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

ma
05
nov

Gespreksmiddag / -avond n.a.v. Zien

ma
05
nov
10:30 uur

Cultuureducatie groep 8: Curiosityworld

do
08
nov
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
08
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
08
nov
10:30 uur

Cultuureducatie groep 5: Curiosityworld - les Préhistorie

wo
14
nov
08:30 uur

Studiedag 1: OB (onderbouw) Groepen 1 t/m 4 vrij

do
15
nov
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
15
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
15
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

zo
18
nov
15:00 uur

Kliederkerk

ma
19
nov

Techniekweek 2: groepen 3 t/m 8 (t/m vr 23 nov)

do
22
nov
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
22
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
22
nov
12:30 uur

Studiemiddag 4: Vanaf 12.00 uur Alle leerlingen vrij

wo
28
nov
13:30 uur

Synerkri: Basketbaltoernooi (gr. 7/8)

do
29
nov
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
29
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
29
nov
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

december 2018

di
04
dec
09:00 uur

Groep 5: Kinderboerderij

di
04
dec
13:15 uur

Groep 6: Kinderboerderij

wo
05
dec

Sinterklaasviering

do
06
dec
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
06
dec
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
13
dec
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
13
dec
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
13
dec
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

wo
19
dec

Kerstviering Kerk: Rank

do
20
dec
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
21
dec

Extra vrije dag alle leerlingen

ma
24
dec

Kerstvakantie (t/m vr 04 jan)

januari 2019

do
03
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

ma
07
jan

Techniekweek 3: groep 3 t/m 8 (t/m vr 11 jan)

wo
09
jan

Luizencontrole

do
10
jan
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
10
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
10
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
17
jan
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
17
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

zo
20
jan
15:00 uur

Kliederkerk

ma
21
jan

Start Cito M (gr. 2 t/m 8)

wo
23
jan

Nationale voorleesdagen (t/m vr 01 feb)

do
24
jan
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
24
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
24
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

ma
28
jan
12:30 uur

Studiemiddag 5: Alle leerlingen vanaf 12.00 uur vrij

di
29
jan
09:00 uur

Groep 7: Kinderboerderij

di
29
jan
13:15 uur

Groep 7: Kinderboerderij

do
31
jan
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
31
jan
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

februari 2019

ma
04
feb
13:15 uur

Groep 7: Koningin van de Maas les 1

do
07
feb
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
07
feb
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

vr
08
feb

Einde Cito M (gr. 2 t/m 8)

ma
11
feb
13:15 uur

Groep 7: Koningin van de Maas les 2

ma
11
feb
13:15 uur

Groep 7: Koningin van de Maas les 1

do
14
feb

Studiedag 6: Alle leerlingen vrij (hele dag)

zo
17
feb
15:00 uur

Kliederkerk

ma
18
feb
13:15 uur

Groep 7: Koningin van de Maas les 3

ma
18
feb
13:15 uur

Groep 7: Koningin van de Maas les 1

di
19
feb
15:30 uur

Groep 8: adviesgesprekken

wo
20
feb

SOT 2

wo
20
feb
13:30 uur

Synerkri: Korfbaltoernooi (gr. 5 / 6 /7 / 8)

do
21
feb
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
21
feb
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

vr
22
feb

Rapport + kleutermap mee

vr
22
feb

Juffen- en meesterfeest (continurooster voor de groepen 5 t/m 8)

ma
25
feb

Voorjaarsvakantie (t/m vr 01 mrt)

do
28
feb
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
28
feb
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

maart 2019

wo
06
mrt

Luizencontrole

do
07
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
08
mrt

Rapportgesprekken (avond / gr. 1 t/m 7)

ma
11
mrt

Rapportgesprekken (middag + avond / gr. 1 t/m 7)

do
14
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
14
mrt
09:00 uur

Groep 1/2A: kinderboerderij

do
14
mrt
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
14
mrt
13:15 uur

Groep 1/2B: kinderboerderij

ma
18
mrt

Start techniek week 4 - gr. 3 t/m 8 (t/m vr 22 mrt)

wo
20
mrt
07:00 uur

Wegwijzer = stembureau voor Provinciale Staten verkiezing

do
21
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

wo
27
mrt

Studiedag 7: alle leerlingen vrij

do
28
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
28
mrt
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

april 2019

do
04
apr
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

zo
07
apr
15:00 uur

kliederkerk

do
11
apr
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
11
apr
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

vr
12
apr

Koningsspelen (groep 5 t/m 8 continurooster)

di
16
apr

Groep 8: Eind Cito (t/m do 18 apr)

do
18
apr

Paasviering: continurooster alle groepen

do
18
apr
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

Voeg deze kalender toe aan uw eigen agenda

Kalender en vakanties