Inloggen

Schoolagenda

februari 2019

di
19
feb
15:30 uur

Groep 8: adviesgesprekken

wo
20
feb

SOT 2

wo
20
feb
13:30 uur

Synerkri: Korfbaltoernooi (gr. 5 / 6 /7 / 8)

do
21
feb
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
21
feb
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

vr
22
feb

Rapport + kleutermap mee

vr
22
feb

Juffen- en meesterfeest (continurooster voor de groepen 5 t/m 8)

ma
25
feb

Voorjaarsvakantie (t/m vr 01 mrt)

do
28
feb
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
28
feb
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

maart 2019

wo
06
mrt

Luizencontrole

do
07
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
08
mrt

Rapportgesprekken (avond / gr. 1 t/m 7)

ma
11
mrt

Rapportgesprekken (middag + avond / gr. 1 t/m 7)

do
14
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
14
mrt
09:00 uur

Groep 1/2A: kinderboerderij

do
14
mrt
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
14
mrt
13:15 uur

Groep 1/2B: kinderboerderij

ma
18
mrt

Start techniek week 4 - gr. 3 t/m 8 (t/m vr 22 mrt)

wo
20
mrt
07:00 uur

Wegwijzer = stembureau voor Provinciale Staten verkiezing

do
21
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

wo
27
mrt

Studiedag 7: alle leerlingen vrij

do
28
mrt
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
28
mrt
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

april 2019

do
04
apr
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

zo
07
apr
15:00 uur

kliederkerk

do
11
apr
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
11
apr
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

vr
12
apr

Koningsspelen (groep 5 t/m 8 continurooster)

di
16
apr

Groep 8: Eind Cito (t/m do 18 apr)

do
18
apr

Paasviering: continurooster alle groepen

do
18
apr
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
19
apr

Goede Vrijdag: alle leerlingen vrij

ma
22
apr

Meivakantie (t/m vr 03 mei)

mei 2019

do
02
mei
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

wo
08
mei

Luizencontrole

do
09
mei
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
09
mei
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

do
16
mei
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
16
mei
10:00 uur

Groep 4: Schoolzwemmen

ma
20
mei

Avond4daagse (t/m vr 24 mei)

do
23
mei
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
24
mei

Studiedag 2: OB (groepen 1 t/m 4 vrij)

zo
26
mei
15:00 uur

kliederkerk

do
30
mei

Hemelvaarsdag (vrij)

vr
31
mei

Dag na hemelaart: alle leerlingen vrij

juni 2019

ma
03
jun

Start Cito E (gr. 3 t/m 7)

wo
05
jun

Studiedag 3: OB (gr. 1 t/m 4 vrij)

do
06
jun
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

ma
10
jun

2e pinksterdag: vrij

do
13
jun
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
13
jun
10:00 uur

Schoolzwemmen: groep 4

wo
19
jun
09:00 uur

Groep 5: Kinderboerderij

wo
19
jun
10:15 uur

Groep 6: kinderboerderij

do
20
jun
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

vr
21
jun

Einde Cito E (gr. 3 t/m 8)

ma
24
jun

Studiedag 8: Alle leerlingen vrij

do
27
jun
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
27
jun
10:00 uur

Schoolzwemmen: groep 4

juli 2019

wo
03
jul
16:00 uur

Groep 7: Prognose gesprekken

do
04
jul
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
11
jul
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

do
11
jul
10:00 uur

Schoolzwemmen: groep 4

vr
12
jul
13:30 uur

Groep 8: familie musical

wo
17
jul
18:30 uur

Groep 8: Eind musical

do
18
jul

Rapport + kleutermap mee

do
18
jul

Laatste schooldag

do
18
jul
08:00 uur

SMW (Schoolmaatschappelijk werk)

Voeg deze kalender toe aan uw eigen agenda

Kalender en vakanties