Inloggen

Schoolagenda

oktober 2019

ma
14
okt

Techniekweek I: groep 3 t/m 8

vr
18
okt
09:00 uur

Kinderboerderij: groep 5

vr
18
okt
13:15 uur

Kinderboerderij: groep 6

ma
21
okt

Herfstvakantie (t/m vr 25 okt)

di
29
okt
13:00 uur

Studiemiddag HB leerlingen 's middags vrij

wo
30
okt
08:00 uur

Luizencontrole

wo
30
okt
13:00 uur

Synerkri: Volleybal toernooi groepen 6 / 7 / 8

november 2019

zo
17
nov
15:00 uur

Kliederkerk

do
21
nov
13:00 uur

Studiemiddag HB2 = alle leerlingen 's middag's vrij

wo
27
nov
13:30 uur

Synerkri: Basketbaltoernooi gr. 7 / 8

december 2019

do
05
dec
12:00 uur

Sinterklaas Stichting brede vrije middag

do
19
dec
18:30 uur

Kerstviering school

vr
20
dec
13:30 uur

Extra vrije middag school

ma
23
dec

Kopiëren: Kerstvakantie (t/m vr 03 jan)

januari 2020

wo
08
jan
08:30 uur

Luizencontrole

ma
13
jan

Techniekweek III: Groep 3 t/m 8 (t/m vr 17 jan)

do
16
jan
09:00 uur

Kinderboerderij: groep 1/2A

do
16
jan
10:15 uur

Kinderboerderij: groep 1/2B

vr
17
jan
09:00 uur

Kinderboerderij: groep 1C

ma
20
jan

Cito M. groepen 3 t/m 8

wo
22
jan

Nationale voorleesdagen (t/m vr 31 jan)

februari 2020

di
18
feb
08:00 uur

Adviesgesprekken groep 8

wo
19
feb
14:00 uur

Synerkri: Korfbaltoernooi gr. 5 / 6 / 7 / 8)

do
20
feb
08:00 uur

Rapport en map mee

vr
21
feb
08:00 uur

Meester- en juffenfeest (continurooster gr. 5 t/m 8)

ma
24
feb

Voorjaarsvakantie (t/m vr 28 feb)

maart 2020

wo
04
mrt
08:30 uur

Luizencontrole

do
05
mrt
15:30 uur

Rapportgesprekken groep 1 t/m 7

zo
08
mrt
15:00 uur

Kliederkerk

ma
09
mrt
18:30 uur

Rapportgesprekken groep 1 t/m 7

di
10
mrt
09:00 uur

Kinderboerderij: groep 3

di
10
mrt
13:15 uur

Kinderboerderij: groep 4

vr
20
mrt

Nationale Pannenkoekendag

wo
25
mrt
13:30 uur

Synerkri: badmintonclinic gr. 1 t/m 8

april 2020

do
09
apr
08:30 uur

Paasviering continurooster

vr
10
apr

Paasweekend (t/m ma 13 apr)

di
14
apr

Cito Entree gr. 7

wo
15
apr

Cito eindtoets groep 8

Voeg deze kalender toe aan uw eigen agenda

Kalender en vakanties