Registreren | Inloggen
 
 
 
 
 
 
Text/HTML Minimaliseren

Welkom op de pagina van groep 6 

Leuk dat jullie op onze pagina lezen.
Wij zitten bij juf Mariëtte in de klas.
Wij zijn een leuke, gezellige, aardige en lieve klas.
We hebben heel veel prijzen gewonen en hebben met veel toernooien meegedaan.En hebben bijna alles gewonnen. Maar het ergste is dat we volgend jaar geen Juf Mariëtte hebben maar Meester Opschoor en hij is ook heeeeeeeeeeeeeeel aardig en ook heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lief!!!

Paasmaaltijd:
We hebben paasmaaltijd op 1 april gehad. Toen moesten we allemaal wat mee nemen voor de paasmaaltijd. Op school gingen we chocolade broodjes bakken. Toen was het tijd om te eten!! We gingen in groepjes zitten en heel lekker eten. Je kon bijvoorbeeld kiezen uit chocolade broodjes en bolletjes broodjes (wit en bruin) komkommer en tomaat. Wij hadden zelf een broodje gezond genomen. Toen gingen we bij de juf zout in der drinken doen. Bij de eerste slok proefde ze niks. Bij de tweede slok zei ze zit er wat in mijn drinken toen zijden wij nee, bij de derde slok zij de juf iel er zit wel wat in mijn drinken. Maar ze vond het niet erg.
 
Groetjes, Cyriella & Liza
 
Grote Rekendag:
We moesten eerst groepjes maken. Er waren 4 groepjes. We moesten de rekendag met die groepjes doorbrengen. Het was op 22 april. Er was een proefje waar je je haar moest uittrekken. En er was ook een proefje daar was iets met pingpongballen. Je moest ook een proefje doen met haakse hoeken. En we moesten ook kijken hoe vaak we binnen een minuut konden touwtjespringen. Met haakse hoeken moesten we kijken hoeveel haakse
hoeken er in ons lijf zaten. Daarna moesten we iets doen. Dat je een rap maakt, of een PowerPoint met foto’s van ons als we een haakse hoek uitbeelden. Ook een dansje en zingen over haakse hoeken. Vandaag is de grote rekendag. Iedereen in groepjes bij elkaar. Meten met je lijf omhoog. O de grote rekendag 2x was het nummer
wat ze zongen. Er was ook een rap. En twee PowerPoints. Op het einde was er ook een quiz. Het was iets dat niemand echt kon wten. We moesten overleggen in teams en degene die er het dichtste bij zat had een punt.
We gingen in de auto van de juf kijken of we erin pasten met zijn allen. We aten er met zijn zestienen in. En we vonden het erg leuk.
 
Van Anouk en Niels M.
 
  
 
Sport:
 
Lijnbaltoernooi
Het was 17 maart. We hadden gespeeld. Er was wegwijzer 1, 2 en 3. Het was wel leuk, jammer dat we niet in de finale kwamen .We kregen nog wat lekkers. Sommige hadden wel snoep bij zich. Iedereen speelde 4 wedstrijden. De juffen bleven altijd bij wedstrijd kijken. Soms moedigden we ook aan, dat hielp maar een beetje[echt waar]. We hadden het wel naar ons zin. Er waren heel veel mensen, die mensen kwamen kijken en die moedigden ook aan. Er waren ook heel veel vaders en moeders van ons team, en andere teams. En het was in de boog…de boog is een hele grote gymzaal .daar werd het gehouden. Het was verdeeld in 3 vakken.
 
Elise en Marieke
 
 
Voetbaltoernooi
Op 31 maart gingen we voetballen. Maar onder de weg raakte juf Mariëtte de weg kwijt. Daarna reden we weer goed. We kwamen net op tijd op voetbal. En was een grote hagelbui iedereen ging naar binnen. Dat deed heel pijn die hagel. En toe het over was toe konden we weer voetballen. En toen ging het weer regenen dat was heel koud. Toen we aan het voetballen kregen we het weer warm. Toen we aan het spelen waren, ging het een beetje fout. En de eerste wedstrijd hebben we 4-1 gewonnen. Milo schoot van afstand in het doel van de tegenstander. Bij de tweede wedstrijd hadden we verloren met 4-1. en de derde wedstrijd hebben we gelijk gespeeld en de vierde wedstrijd hebben we verloren en tenslotte zijn we tweede geworden van de poule.
 
Groetjes: Daniek en Maarten Milo
 
  
 
Schoolkorfbal toernooi.
Het korfbaltoernooi was erg leuk! Er waren 3 wegwijzer teams. Wegwijzer1 heeft 5 wedstrijden gespeeld. Allemaal hebben we ze gewonnen. De 1e wedstrijd hebben we met: 3-0 gewonnen. We hebben ook een wedstrijd met 7-0 gewonnen. Toen waren we erg blij. Toen moesten we 2 finales spelen. De 1e finale moesten we tegen: Het kompas. We wonnen van hun met: 2-1. De 2e finale was tegen: De Rudolf Steiner school. Dat speelde we gelijk. Dat was: 0-0. We hebben toch nog de eerste prijs vanwege:De Rudolf Steiner school had al 2 keer gelijk gespeeld. En wij maar 1 keer. Dus waren we blij! (en we hebben de wisselbeker.En we gaan naar het: Zuid-Hollands kampioenschap). En wegwijzer 2 was:2e. En wegwijzer 3 was:4e (die hadden geen prijs). En groep 8 was 2e geworden Groep 7 was 1e geworden
 
Van                 Niels               &                     Ruben
 
 

  

 
Het Techniek Toernooi:
Wij hebben mee gedaan aan het techniek toernooi We hebben heel erg ons best gedaan.
We hebben goed geoefend. Groepjes werden steeds uit de klas gehaald, Om te helpen met de pneumatische grijparm.
Het techniek toernooi was in het openluchtmuseum. In Arnhem helaas hebben we geen prijs gewonnen. Maar je kon er allerlei leuke proefjes bekijken. En dingetjes maken zoalsm tandpasta, badolie en badzout.
Van Lars en Esmee